5. ŻABKI

mgr Beata Janczura
mgr Paulina Krupa

Cześć! Jesteśmy jedną z młodszych grup w przedszkolu. Dopiero się poznajemy, ale już wspaniale spędzamy tu razem czas.

Nasze panie nauczycielki to mgr Beata Janczura i mgr Paulina Krupa. Jesteśmy bardzo odważni i małymi krokami zaczynamy tworzyć wspaniałą grupę.

Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, Panie i rówieśników. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować, malować. Lubimy zabawy ruchowe, spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Z chęcią poznajemy nowe wierszyki i rymowanki. Choć trudno nam rozstać się z rodzicami to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. W naszym przedszkolu jest wesoło i bezpiecznie.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Miesięczna tematyka zajęć: MAJ

1.Książka – mój przyjaciel

2.   Baśnie, bajki, legendy

3.Rodzina razem się trzyma

4. Ja i moi bliscy

Miesięczna tematyka zajęć: KWIECIEŃ

III. Z KULTURĄ ZA PAN BRAT

IV. POLSKA TO MÓJ DOM

EDUKACJA ZDALNA

DRODZY RODZICE!

W obliczu nowej rzeczywistości, związanej z epidemią, pragniemy wesprzeć Was w organizacji i pomysłach na aktywne zabawy stymulujące wszechstronny rozwój przedszkolaków. Mamy mocne przekonanie, że edukacja może i powinna trwać nadal. Zależy nam na poczuciu, że nie zostawiamy Was i naszych cudownych przedszkolaków samych. Byłyśmy, jesteśmy i będziemy dla Was. Działamy i przygotowujemy propozycje do inspirujących zabaw z dziećmi tak, aby mogły one, kiedy zaistnieje chęć podjąć naukę poprzez zabawę.

Drodzy Rodzice w razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z wychowawcami grupy poprzez portal oświatawradomiu.pl

Pamiętajcie, że jesteśmy do dyspozycji i pragniemy wspierać Was i naszych wychowanków w tym trudnym okresie.

​Propozycje zadań i aktywności:

PIĄTEK 16.04.2021

III Młodsi i starsi

IV Dbam o zdrowie

Miesięczna tematyka zajęć: GRUDZIEŃ

ZAMIERZENIA WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNO-KSZTAŁCĄCE, WIERSZ, PIOSENKA GRUDZIEŃ GR V.doc

I. Poznajemy cierpliwość

II Nadchodzi zima

III Świąteczne przygotowania

IV My się zimy nie boimy

Miesięczna tematyka zajęć: LISTOPAD

I MÓJ DOM – POLSKA