5. ŻABKI

mgr Beata Janczura
mgr Paulina Krupa

Cześć! Jesteśmy jedną z młodszych grup w przedszkolu. Dopiero się poznajemy, ale już wspaniale spędzamy tu razem czas.

Nasze panie nauczycielki to mgr Beata Janczura i mgr Paulina Krupa. Jesteśmy bardzo odważni i małymi krokami zaczynamy tworzyć wspaniałą grupę.

Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, Panie i rówieśników. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować, malować. Lubimy zabawy ruchowe, spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Z chęcią poznajemy nowe wierszyki i rymowanki. Choć trudno nam rozstać się z rodzicami to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. W naszym przedszkolu jest wesoło i bezpiecznie.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Miesięczna tematyka zajęć: STYCZEŃ

I Płynie czas

II Sport to zdrowie

III Młodsi i starsi