14. SÓWKI

mgr Amelia Sarnecka
mgr Katarzyna Ofat

Dzieci z grupy czterolatków śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi.

Sówki to grupa dzieci czteroletnich. Wszyscy znają nas jako koleżeńskie, pracowite, zaradne i kulturalne. Bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Wraz z naszymi Paniami staramy się aby każda Skrzat czuł się u  nas dobrze i wesoło spędzała czas. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i z ogromną ochotą podejmujemy różne działania, które proponują nam Panie. Najbardziej podobają się nam  zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne. Bardzo lubimy tworzyć budowle z klocków, i grać w gry dydaktyczne, a także rysować i bawić się w kącikach tematycznych. Uwielbiamy zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie vc-bbgf.png

MIESIĘCZNA TEMATYKA ZAJĘĆ
KWIECIEŃ

III TAJEMNICE KSIĄŻEK

EDUKACJA ZDALNA

DRODZY RODZICE!

W obliczu nowej rzeczywistości, związanej z epidemią, pragniemy wesprzeć Was w organizacji i pomysłach na aktywne zabawy stymulujące wszechstronny rozwój przedszkolaków. Mamy mocne przekonanie, że edukacja może i powinna trwać nadal. Zależy nam na poczuciu, że nie zostawiamy Was i naszych cudownych przedszkolaków samych. Byłyśmy, jesteśmy i będziemy dla Was. Działamy i przygotowujemy propozycje do inspirujących zabaw z dziećmi tak, aby mogły one, kiedy zaistnieje chęć podjąć naukę poprzez zabawę.

Drodzy Rodzice w razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z wychowawcami grupy poprzez portal oświatawradomiu.pl

Pamiętajcie, że jesteśmy do dyspozycji i pragniemy wspierać Was i naszych wychowanków w tym trudnym okresie.

​Propozycje zadań i aktywności:

PONIEDZIAŁEK 29.03.2021

IV Zimowe mistrzostwa sportowe

Miesięczna tematyka zajęć: GRUDZIEŃ

I Grudniowe życzenia

II Kim będę, gdy dorosnę?

III Święta za pasem

IV Świąteczne tradycje