12. SKRZATY

mgr Aneta Wołczyńska
mgr Sylwia Jaworska

Dzieci z grupy czterolatków śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi.

Skrzaty to grupa dzieci czteroletnich. Wszyscy znają nas jako koleżeńskie, pracowite, zaradne i kulturalne. Bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Wraz z naszymi Paniami staramy się aby każda Skrzat czuł się u  nas dobrze i wesoło spędzała czas. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i z ogromną ochotą podejmujemy różne działania, które proponują nam Panie. Najbardziej podobają się nam  zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne. Bardzo lubimy tworzyć budowle z klocków, i grać w gry dydaktyczne, a także rysować i bawić się w kącikach tematycznych. Uwielbiamy zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Miesięczna tematyka zajęć: STYCZEŃ

I Witamy Nowy Rok

II Co można robić zimą

III Święto Babci i Dziadk

IV Zimowe mistrzostwa sportowe

Miesięczna tematyka zajęć: GRUDZIEŃ

I Grudniowe życzenia

II Kim będę, gdy dorosnę?

III Święta za pasem

IV Świąteczne tradycje