12. SKRZATY

mgr Aneta Wołczyńska
mgr Sylwia Jaworska

Dzieci z grupy czterolatków śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi.

Skrzaty to grupa dzieci czteroletnich. Wszyscy znają nas jako koleżeńskie, pracowite, zaradne i kulturalne. Bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Wraz z naszymi Paniami staramy się aby każda Skrzat czuł się u  nas dobrze i wesoło spędzała czas. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i z ogromną ochotą podejmujemy różne działania, które proponują nam Panie. Najbardziej podobają się nam  zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne. Bardzo lubimy tworzyć budowle z klocków, i grać w gry dydaktyczne, a także rysować i bawić się w kącikach tematycznych. Uwielbiamy zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

I. DARY JESIENI

II. DBAMY O ZDROWIE