.

Drodzy Rodzice,

28 kwietnia 2023r. /piątek/nasze przedszkole odwiedzi TEATR TAK dzieci obejrzą spektakl pt. „O PCHLE, CO MANIER NIE MIAŁA”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

School Choir Clip Art Clipart - Free Clipart | Primary songs, Kids singing,  Free clip art

NABÓR KANDYDATÓW DO SZKOŁY MUZYCZNEJ W RADOMIU

.

.

GRATULACJE!!!

Pani Marzena Górska nauczycielka naszego przedszkola, laureatka w kategorii „Nauczyciel Przedszkola”, na szczeblu wojewódzkim. Pani Marzena wzięła udział w Finałowej Gali Plebiscytu Edukacyjnego 2022 w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem z tego wydarzenia: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2022

Przedstawiamy wywiad Pani Marzeny Górskiej, nauczycielki i laureatki Plebiscytu Edukacyjnego 2022: WYWIAD DLA POLSKA TIMES

PLEBISCYT EDUKACYJNY NAUCZYCIEL ROKU 2022

Serdeczne gratulacje dla Pani Marzeny Górskiej za zajęcie IV MIEJSCA w PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM NAUCZYCIEL ROKU 2022 w etapie wojewódzkim w kategorii NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Bardzo dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy SÓWEK za zaangażowanie i wsparcie oraz każdy oddany głos!

.

.

ZAPRASZAMY NA JARMARK ŚWIĄTECZNY 16-18.12.2022

Zapraszamy na kolejną edycje dorocznego, przedświątecznego wydarzenia organizowanego przez przez Gminę Miasta Radomia. Na odwiedzających Plac Jagielloński czekać będzie kiermasz z potrawami świątecznymi, prezentami, rękodziełem, animacje oraz konkursy dla dzieci. Nie zabraknie koncertów, świetlnej parady i darmowej karuzeli weneckiej. Każdego dnia zapraszamy Was w godzinach 11-19. Wydarzeniem towarzyszącym Jarmarkowi Świątecznemu będzie Festiwal Food Trucków. W Galerii Słonecznej prowadzone będą warsztaty z przygotowywania ozdób świątecznych. Kulminacyjnym punktem Jarmarku Świątecznego będzie Gwiazdka dla Mieszkańców.

Jarmarkowi Świątecznemu tradycyjnie towarzyszy charytatywna licytacja bombek. Zebrane pieniądze przekazane będą chorej na leukodystrofię metachromatyczną Zosi Skórskiej.

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/wf47k

PLEBISYCYT EDUKACYJNY NAUCZYCIEL ROKU 2022

Serdeczne gratulacje dla Pani Marzeny Górskiej za zajęcie I MIEJSCA w PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM NAUCZYCIEL ROKU 2022 w kategorii NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA .

Bardzo dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy SÓWEK za zaangażowanie i wsparcie oraz każdy oddany głos!

.

4,911 Straż Pożarna Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF

PRÓBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWY

24 listopada w naszym przedszkolu odbył się próbny alarm przeciwpożarowy pod nadzorem Straży Pożarnej i Pani Dyrektor. Miał on na celu przećwiczenie z dziećmi prawidłowego zachowania oraz drogi ewakuacji na wypadek wybuchu pożaru. Przedszkolaki sprawnie ustawiły się na zbiórkę, a następnie udały się drogą ewakuacyjną w wyznaczane miejsce. To była bardzo cenna nauka bezpiecznych zachowań.

Drodzy Rodzice 

W piątek 23.09.2022r. dzieci z grup 5-6 letnich wezmą udział w KONCERCIE RADOMSKIEJ ORKIESTRY KAMERELANEJ „15 lat minęło… – urodziny ROK”.

Udział w koncertach jest dla przedszkolaków szansą na rozwijanie muzycznych zainteresowań. Pozwala obcować z muzyką różnych okresów historycznych, poznawać jej gatunki i style, specyfikę instrumentów, obserwować grę muzyków. 

Muzyka klasyczna, szczególnie ta wykonywana na żywo, wpływa korzystnie na rozwój dziecka. Warto więc zadbać, żeby nasze pociechy miały z nią kontakt już od najmłodszych lat.

ZEBRANIE Z RODZICAMI ROK SZKOLNY 2022/2023

Serdecznie zapraszamy na ZEBRANIE ORGANIZACYJNE, które odbędzie się dla poszczególnych grup w niżej wymienionych terminach:

Grupa I SMERFY – 06.09.2022 (wtorek) godzina 16.00 
Grupa II MISIE – 06.09.2022 (wtorek) godzina 16.30 

Grupa III KRASNALE – 06.09.2022 (wtorek) godzina 16.30 
Grupa IV MOTYLKI – 07.09.2022 (środa) godzina 16.00
Grupa V ŻABKI – 07.09.2022 (środa) godzina 16.00 
Grupa VI BIEDRONKI – 08.09.2022 (czwartek) godzina 16.30
Grupa VII  MORSKA KRAINA  – 08.09.2022 (czwartek) godzina 16.00
Grupa VIII  KRAINA FANTAZJI – 06.09.2022 (wtorek) godzina 17.00 
Grupa IX TĘCZOWA KRAINA – 08.09.2022 (czwartek) godzina 16.30 

Grupa X LEŚNA KRAINA  – 07.09.2022 (środa) godzina 16.30 
Grupa XI MUCHOMORKI  – 07.09.2022 (środa) godzina 16.00 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XII SKRZATY – 06.09.2022 (wtorek) godzina 16.00 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XIII KRÓLICZKI– 07.09.2022 (środa) godzina 16.30 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XIV SÓWKI – 05.09.2022 (poniedziałek) godzina 16.30 (budynek Kilińskiego 23)

.

KIERMASZ WIELKANOCNY

Już jutro od 14.00-17.00 zapraszamy na kiermasz wielkanocny do naszego przedszkola.
Dochód przeznaczony będzie dla małych dzieci z Ukrainy.
Do zobaczenia !!!

https://www.facebook.com/PrzedszkolePubliczneNr4/posts/1813086175553640

.

.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

„Czym jest zaburzenie że spektrum autyzmu”

Drodzy Rodzice

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 4 im. Juliana Tuwima serdecznie zaprasza na zebranie Rady Rodziców przedstawicieli poszczególnych grup.

Zebranie odbędzie się 9 marca 2022r. (środa) o godzinie 16.30 w budynku przedszkola przy ul. Kilińskiego 20.

Ze względu na ważność omawianych spraw proszę o obecność na spotkaniu.

Dyrektor przedszkola Małgorzata Jaskólska

.

.

Kochani Rodzice

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami
do udziału w przedszkolnym konkursie ,,Ozdoba wielkanocna” . Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

.

.

Drodzy Rodzice!

W związku z trwającą agresją rosyjską na terenie Ukrainy, zwracamy się do Państwa z prośbą do włączenia w akcję pomocy uchodźcom z terenów objętych wojną.

Celem akcji jest zbiórka produktów codziennego użytku dla osób poszkodowanych w konflikcie.

ZBIÓRKA BĘDZIE PROWADZONA NA TERENIE PRZEDSZKOLA OD 28 LUTEGO DO ODWOŁANIA.

PROSIMY O DOSTARCZANIE TYLKO NOWYCH PRODUKTÓW DO NAUCZYCIELEK POSZCZEGÓLNYCH GRUP.

Szanowni Rodzice!

Nasze przedszkole włącza się do akcji charytatywnej, która ma na celu pomoc chorej Zosi. Przed budynkiem przedszkola znajduje się metalowy pojemnik w kształcie serca na plastikowe nakrętki. Pomoc polega na gromadzeniu jak największej ilości nakrętek. Środki zebrane ze zbiórki przeznaczone będą na leczenie dziewczynki.

Bardzo prosimy i zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w zbiórce!

#MuremZaPolskimMundurem

Nasze przedszkole włączyło się w inicjatywę „Murem za Polskim Mundurem”, wspierającą służby mundurowe broniące granic naszego kraju. Powstały piękne kolorowe kartki, które za kilka dni zostaną przesłane żołnierzom za pośrednictwem żołnierzy z jednostki wojskowej w Radomiu. Celem inicjatywy było kształtowanie wśród dzieci postaw patriotycznych oraz wzmacnianie szacunku do tradycji wojskowych oraz munduru.

Naszej akcji patronuje Radio Plus Radom.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia:
MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Zapraszamy do zapoznania się z relacją na portalu COZADZIEŃ

Urząd miejski wraz z zespołem Grandioso zaprasza 6 grudnia na wydarzenie „Rozświetlamy Radom”. Organizatorzy zachęcają do włączenia się do przemarszu i zabrania czegoś świecącego ze sobą.

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam do zapoznania się dokumentami dotyczącymi kampanii informacyjnej o objawach cukrzycy typu 1 u dzieci, zorganizowaną przez Polskie Towarzystwo Chorób Autoimmunologicznych. Problem jest kluczowy, szczególnie w czasie pandemii COVID-19. W celu przyspieszenia diagnozy cukrzycy.

JAK GŁOSOWAĆ?

trzeba wejść na poniższą stronę i wybrać metodę głosowania: GŁOSUJ SMS/GŁOSUJ KLIKIEM:

https://polskatimes.pl/p/kandydat/przedszkole-publiczne-nr-4%2C2228871/

WIERZYMY W ZAANGAŻOWANIE NASZYCH WSPANIAŁYCH RODZICÓW I SERDECZNIE PROSIMY O ODDANIE GŁOSU ORAZ ROZPOWSZECHNIENIE INFORMACJI WSRÓD NAJBLIŻSZYCH. DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS.

Szanowni Państwo

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Stosowne pliki w załączniku:

Kuratorium Oświaty w Warszawie

PRÓBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWY

4 listopada w naszym przedszkolu odbył się próbny alarm przeciwpożarowy pod nadzorem Straży Pożarnej i Pani Dyrektor. Miał on na celu przećwiczenie z dziećmi prawidłowego zachowania oraz drogi ewakuacji na wypadek wybuchu pożaru. Przedszkolaki sprawnie ustawiły się na zbiórkę, a następnie udały się drogą ewakuacyjną w wyznaczane miejsce. To była bardzo cenna nauka bezpiecznych zachowań.

Drodzy Rodzice !

Miło nam poinformować, że pani PAULINA KURNICKA uzyskała nominacje do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie mazowieckim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL.

Zapraszamy do głosowania! Głosować można pod poniższym linkiem: https://polskatimes.pl/p/kandydat/paulina-kurnicka%2C2221295/

Szczegółowe informacje można znaleźć po adresem:
www.polskatimes.pl/nauczyciel

10 października obchodzimy Światowy Dzień Drzewa.

W dniu 10 października obchodzony jest międzynarodowy Dzień Drzewa, czyli organizowana jest międzynarodowa akcja sadzenia drzew, odbywająca się w coraz większej liczbie krajów na świecie. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw i szacunek do niezasłużenie lekceważonej i dewastowanej natury. Inicjatorem Dnia Drzewa był w 1872 roku Amerykanin, Julius Sterling Morton, sekretarz rolnictwa Stanów Zjednoczonych, gubernator stanu Nebraska, znawca i miłośnik przyrody.

4 PAŹDZIERNIK ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

Święto zwierzaków ustanowiono w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji. Dzień obchodów 4 października odnosi się do wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Cele święta są od lat niezmienne: mają zmienić zachowanie ludzi w stosunku do zwierząt.

1 PAŹDZIERNIKA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza – Paul Claudel

1 października na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzyki. Został on ustanowiony w 1975 roku z inicjatywy amerykańskiego wirtuoza skrzypiec i dyrygenta Yehudiego Menuhina, ówczesnego Prezydenta Międzynarodowej Rady Muzyki działającej pod egidą organizacji UNESCO.

Drodzy Rodzice

Dyrektor Przedszkola serdecznie zaprasza przedstawicieli Rad Oddziałowych na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 30.09.2021r. /czwartek/ o godzinie 16.00 w budynku przedszkola przy ul. Kilińskiego 20.

Serdecznie zapraszamy na ZEBRANIE ORGANIZACYJNE, które odbędzie się dla poszczególnych grup w niżej wymienionych terminach.

Na spotkanie z nauczycielkami prosimy o przyjście po jednym rodzicu od każdego dziecka. Na spotkanie nie przyprowadzamy dzieci. Z uwagi na sprawy organizacyjne prosimy o zabranie ze sobą własnego długopisu. Obowiązują Państwa maseczki ochronne oraz dezynfekcja rąk przed wejściem do przedszkola. 

Grupa I SMERFY – 06.09.2021 (poniedziałek) godzina 16.00
Grupa II MISIE – 09.09.2021 (czwartek) godzina 17.00
Grupa III KRASNALE – 03.09.2021 (piątek) godzina 16.00
Grupa IV MOTYLKI – 08.09.2021 (środa) godzina 16.30
Grupa V ŻABKI – 07.09.2021 (wtorek) godzina 16.00
Grupa VI BIEDRONKI – 08.09.2021 (środa) godzina 16.00
Grupa VII  MORSKA KRAINA  – 09.09.2021 (czwartek) godzina 16.00
Grupa VIII  KRAINA FANTAZJI – 08.09.2021 (środa) godzina 16.00
Grupa IX TĘCZOWA KRAINA – 09.09.2021 (czwartek) godzina 16.00
Grupa X LEŚNA KRAINA  – 06.09.2021 (poniedziałek) godzina 16.00
Grupa XI MUCHOMORKI  – 06.09.2021 (poniedziałek) godzina 16.00 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XII SKRZATY – 03.09.2021 (piątek) godzina 16.00 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XIII KRÓLICZKI – 06.09.2021 (poniedziałek) ) godzina 16.30 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XIV SÓWKI – 07.09.2021 (środa) godzina 16.30 (budynek Kilińskiego 23)

Jak uzyskać dostęp do Zintegrowanego systemu zarządzania oświatą na terenie Gminy Miasta Radomia? 

Drodzy Rodzice dzieci przyjętych do naszego przedszkola w roku szkolnym 2021/22.

Poniżej znajdziecie instrukcję umożliwiającą uzyskanie dostępu do Zintegrowanego systemu zarządzania oświatą na terenie Gminy Miasta Radomia. Opisana w poradzie procedura umożliwia użytkownikowi utworzenie hasła dostępu do systemu podczas pierwszego logowania lub utworzenie nowego hasła w sytuacji gdy użytkownik zapomni swoje hasło dostępu.

Drodzy Rodzice!
Serdecznie Was witamy.
1 września 2021 r. rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2021/2022.

Prosimy o zapoznawanie się na bieżąco z informacjami umieszczonymi na stronie internetowej przedszkola lub w na portalu iPrzedszkole na tablicy ogłoszeń.

W pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu Rodzice zobowiązani są do zapoznania się PROCEDURĄ FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 4 W RADOMIU w czasie epidemii COVID-19 (dostępną w zakładce – NASZE DOKUMENTY) oraz do wypełnienia oświadczeń i dostarczenia ich do placówki – załącznik nr 1, 2 oraz upoważnienie do odbioru dziecka.

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Radomiu Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.
Naszą misją jest wspieranie procesu zdrowienia dzieci oraz pomoc w rozwijaniu ich potencjału. Zawsze odbywa się to w oparciu o pracę z rodziną i jej siecią wsparcia społecznego, dlatego też naszą ofertę pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej kierujemy do dzieci i młodzieży zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi jak i do ich rodzin i środowiska, w którym żyją: szkoły, przedszkola, innych instytucji, których przedstawiciele uczestniczą w życiu rodziny.

Pacjenci mogą zgłaszać się do nas bez skierowania lekarskiego.
Ośrodek znajduje się przy ul. pl.Stare Miasto 1

Czynny jest w godzinach:
poniedziałek 10-18
wtorek 11-20
środa 8-16
czwartek 11-20
piątek 8-16

W obecnej sytuacji epidemiologicznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 884 377 700.
Zależy nam, żeby z naszą ofertą dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego też prosimy Państwa o przekazanie tej informacji rodzicom i opiekunom prawnym.

Z wyrazami szacunku,

Martyna Urbańska
Koordynator poradni psychologicznej
dla dzieci i młodzieży w Radomiu

Wzór oświadczenia – prosimy o wypełnienie rodziców, których dotyczy powyższa informacja i dostarczenie dokumentu do przedszkola.

Drodzy Rodzice, Opiekunowie

Dzieci w przedszkolu „uczą się” świata poprzez zabawę. „Przedstawione w podstawie programowej naturalne obszary rozwoju dziecka wskazują na konieczność uszanowania typowych dla tego okresu potrzeb rozwojowych, których spełnieniem powinna stać się dobrze zorganizowana zabawa (…).”

Zachęcajmy zatem dzieci do różnorodnych zabaw konstrukcyjnych, tematycznych, muzycznych, plastycznych, ruchowych oraz do czynności samoobsługowych, higienicznych, porządkowych; pielęgnujmy zabiegi kulturalne.

Równocześnie zachęcamy rodziców i dzieci w okresie zamknięcia placówki do korzystania z udostępnianych na stronie internetowej przedszkola  materiałów dydaktycznych wspierających wszechstronny rozwój dzieci, zgodne z podstawą programową.

Codzienne propozycje aktywności i zabaw/zadań umieszczane na stronie przedszkola /zakładka grupy/ możecie Państwo podzielić na części. Nie są to materiały obowiązkowe, ale jeżeli macie ochotę to zachęcamy do korzystania z nich.

DRODZY RODZICE

Zgodnie z poleceniem Zastępcy Prezydenta Miasta Radomia, Pani Katarzyny Kalinowskiej Dyrektor przedszkola został zobowiązany do przedstawienia Państwu PISMA DO RODZICÓW INFORMUJĄCEGO O ZASADACH USTALANIA PRZERWY WAKACYJNEJ oraz OŚWIADCZENIA, które każdy rodzic ma obowiązek wypełnić do dnia 29 stycznia br. i złożyć w przedszkolu.

Oświadczenie dostępne są w placówce oraz do pobrania poniżej.

Zachęcamy także do zapoznania się z pismem Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu skierowanym do Rodziców:

ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH I PAPIERNICZYCH
Szanowni Państwo, kochane dzieci, nie raz pokazaliście, że Wasze serca są ogromne i wrażliwe.
Pragniemy Państwa zachęcić do wsparcia zbiórki na rzecz STOWARZYSZENIA CENTRUM „ARKA” W RADOMIU.
W przedszkolu (w obu budynkach) przy drzwiach wejściowych znajdują się pojemniki, do których dzieci mogą składać artykuły szkolne i papiernicze. DZIĘKUJEMY!!!

.

XXI EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ
„GÓRA GROSZA”

GÓRA GROSZA- w naszym przedszkolu rozpoczynamy charytatywną akcję „Góra Grosza”. W tym roku jest to już XXI edycja akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Nasz Dom/ Our Home Association

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin.

Monety będzie można wrzucać do oznaczonych pojemników. Każda grupa będzie miała swój pojemnik w sali.

Wierzymy, że dzieci w naszym przedszkolu  włączą się do akcji !
„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”
Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na PRZEDSZKOLNY BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, który odbędzie się na sali ,, Małego Artysty”(grupy nie będą łączone, każda grupa będzie bawiła się na balu w wyznaczonym terminie, sala będzie wietrzona i dezynfekowana po każdej grupie).

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzania zakładki GRUPY, gdzie na bieżąco zamieszczana będzie PLANOWANA TEMATYKA ZAJĘĆ na aktualny tydzień dla poszczególnych grup.

Nauczycielki oddziałów

UWAGA RODZICE!

1. Odpis nieobecności z miesiąca marca dla dzieci które nie uczęszczały do przedszkola w okresie pandemii jest odliczony od naliczeń za miesiąc wrzesień.
2. Dla dzieci które korzystały z opieki w okresie wakacji odpisy były rozliczane na bieżąco.
3. Dzieci 6-letnie wnoszą tylko opłatę za wyżywienie. W związku z tym odpisy za ubiegły rok szkolny z opłaty „pobyt stały” zostały przeksięgowane na opłatę „wyżywienie” w miesiącu wrześniu.
4. Jeżeli któraś z opłat wykazana jest jako kwota ujemna, będzie ona zwrócona na konto rodzica.

W razie jakichkolwiek wątpliwości przed dokonaniem przelewu  prosimy  o kontakt z Przedszkolem.

UWAGA RODZICE!

Odpisy, dla dzieci, które ukończyły edukację w przedszkolu  z ubiegłego roku szkolnego będą zwrócone na konto rodzica. W związku z powyższym rodzice, którzy jeszcze nie podali numeru konta proszeni są o wypełnienie odpowiedniego druku:

Szanowni Państwo

Główny Inspektorat Sanitarny opublikował zaktualizowaną wersję szczegółowych wytycznych przeciwepidemicznych dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego .

Proszę o zapoznanie się z wytycznymi . Link do wytycznych:

WYTYCZNE PRZECIWEPIDEMICZNE GIS

Z wyrazami szacunku
M. Jaskólska Dyrektor PP4

ZEBRANIE Z RODZICAMI ROK SZKOLNY 2020/2021

Serdecznie zapraszamy na ZEBRANIE ORGANIZACYJNE, które odbędzie się dla poszczególnych grup w niżej wymienionych terminach.

Na spotkanie z nauczycielkami prosimy o przyjście po jednym rodzicu od każdego dziecka. Na spotkanie nie przyprowadzamy dzieci. Z uwagi na sprawy organizacyjne prosimy o zabranie ze sobą własnego długopisu. Obowiązują Państwa maseczki ochronne oraz dezynfekcja rąk przed wejściem do przedszkola. 

Grupa I SMERFY – 07.09.2020 (poniedziałek) godzina 16.00 (sala Małego Artysty)
Grupa II MISIE – 08.09.2020 (wtorek) godzina 16.30 (sala Małego Artysty)

Grupa III KRASNALE – 08.09.2020 (wtorek) godzina 16.00 (sala Krasnali)
Grupa IV MOTYLKI – 04.09.2020 (piątek) godzina 17.00
Grupa V ŻABKI – 09.09.2020 (środa) godzina 16.30 (sala Małego Artysty)
Grupa VI BIEDRONKI – 07.09.2020 (poniedziałek) godzina 16.30 (sala Biedronek)
Grupa VII  MORSKA KRAINA  – 09.09.2020 (środa) godzina 16.00 (sala Morska Kraina)
Grupa VIII  KRAINA FANTAZJI – 14.09.2020 (poniedziałek) godzina 16.00 (sala Kraina Fantazji)
Grupa IX TĘCZOWA KRAINA – 10.09.2020 (czwartek) godzina 16.00 (sala Małego Artysty)

Grupa X LEŚNA KRAINA  – 04.09.2020 (piątek) godzina 16.00 (sala Małego Artysty)
Grupa XI MUCHOMORKI  – 07.09.2020 (poniedziałek) godzina 16.00 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XII SKRZATY – 10.09.2020 (czwartek) godzina 16.00 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XIII WIEWIÓRKI – 08.09.2020 (wtorek) godzina 16.30 (budynek Kilińskiego 23)
Grupa XIV JEŻYKI – 09.09.2020 (środa) godzina 16.30 (budynek Kilińskiego 23)